Καθαρισμός περιβάλλοντα χώρου Δημοτικού κλειστού γυμναστηρίου Νεάπολης
![](https://www.mytilene.gr/wp-content/uploads/2020/10/mytilene-featured-image-new-260x185.png)
Η Αντιδημαρχία Πολιτικής Προστασίας προχώρησε στον πλήρη καθαρισμό του περιβάλλοντα χώρου του Δημοτικού Κλειστού Γυμναστηρίου Νεάπολης, καθώς και στον καθαρισμό του παράπλευρου ρέματος, ώστε να αποφευχθεί το ενδεχόμενο υπερχείλισης και πλημμύρων.
![]() |
![]() |
![]() |
Σήμερα, συνεργείο της Αντιδημαρχίας ανέλαβε να καθαρίσει και το ρέμα που βρίσκεται στην αρχή της παραλιακής οδού προς το Αεροδρόμιο, έργο που θα ολοκληρωθεί εντός της ημέρας.