Ο Δήμαρχος Μυτιλήνης, στη Θεία Λειτουργία στον πανηγυρίζοντα Ιερό Ναό των Αποστόλων Πέτρου και Παύλου, στην Επάνω Σκάλα
![](https://www.mytilene.gr/wp-content/uploads/2020/10/mytilene-featured-image-new-260x185.png)
Ο Δήμαρχος Μυτιλήνης, Στρατής Κύτελης, παρακολούθησε σήμερα το πρωί, την Θεία Λειτουργία στον πανηγυρίζοντα Ιερό Ναό των Αποστόλων Πέτρου και Παύλου, στην Επάνω Σκάλα.
Με την ευκαιρία αυτή, ο Δήμαρχος ευχήθηκε στις εορτάζουσες και στους εορτάζοντες Χρόνια Πολλά με υγεία και κάθε καλό στην προσωπική και οικογενειακή τους ζωή.