Κλειστό το Κέντρο Κοινότητας του Συνδέσμου «Κοινωνικής Προστασίας & Αλληλεγγύης Δήμων Μυτιλήνης & Δυτικής Λέσβου» λόγω απολύμανσης
![](https://www.mytilene.gr/wp-content/uploads/2020/11/νπδδ-260x129.jpg)
Το Κέντρο Κοινότητας του Συνδέσμου «Κοινωνικής Προστασίας & Αλληλεγγύης Δήμων Μυτιλήνης & Δυτικής Λέσβου» παρέμεινε σήμερα, Πέμπτη 12 Νοεμβρίου, κλειστό λόγω απολύμανσης, καθώς υπάλληλός του ήρθε σε επαφή με θετικό κρούσμα COVID-19.
Το Κέντρο θα παραμείνει κλειστό και αύριο, Παρασκευή 13 Νοεμβρίου 2020.