Στον Δήμαρχο Μυτιλήνης ο νέος Διοικητής της 98 ΑΔΤΕ
![](https://www.mytilene.gr/wp-content/uploads/2021/03/ΔΗΜΑΡΧΟΣ-ΝΕΟΣ-ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ-98-ΑΔΤΕ-260x185.jpg)
Ο Δήμαρχος Μυτιλήνης, Στρατής Κύτελης, υποδέχθηκε στο γραφείο του τον νέο Διοικητή της 98 ΑΔΤΕ, Υποστράτηγο Δημήτρη Τσιπίδη.
Ο Δήμαρχος, αφού καλωσόρισε τον κο Τσιπίδη, του ευχήθηκε Καλή Επιτυχία και Καλή Δύναμη στα νέα καθήκοντά του, τονίζοντας παράλληλα πόσο σημαντικός είναι ο ρόλος του ελληνικού στρατού στη Λέσβο για την ασφάλεια των πολιτών του ακριτικού μας νησιού.