Συντήρηση και επισκευή Ανελκυστήρων Δήμου Μυτιλήνης
![](https://www.mytilene.gr/wp-content/uploads/2022/03/sintirisi-anelkistiron-1024x682-1-260x185.jpg)
Ο Δήμος Μυτιλήνης, πρόκειται να προχωρήσει στη διαδικασία της απευθείας ανάθεσης της υπηρεσίας με τίτλο: “Συντήρηση και επισκευή Ανελκυστήρων Δήμου Μυτιλήνης”.
Οι προσφορές υποβάλλονται από τους ενδιαφερόμενους στο πρωτόκολλο του Δήμου μέσα σε ενιαίο σφραγισμένο φάκελο.
Κριτήριο κατακύρωσης η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει τιμής για το σύνολο των εργασιών μίας Ομάδας ή και των δύο (2) Ομάδων της υπηρεσίας, μέχρι και την 28-03-2022 ημέρα Δευτέρα και ώρα 14:30.
Η προσφορά πρέπει να πληροί στο σύνολό της, τις Τεχνικές Προδιαγραφές της αριθ. 28/2022 μελέτη της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών.
Αναλυτικά: