Εργασίες τοποθέτησης του συνθετικού χλοοτάπητα για τις ανάγκες του γηπέδου ποδοσφαίρου 5×5 Κάτω – Τρίτους
![](https://www.mytilene.gr/wp-content/uploads/2022/06/gipedo-5x5-2-260x185.jpg)
Ο Αθλητικός & Πολιτιστικός Οργανισμός του Δήμου Μυτιλήνης, πρόκειται να προχωρήσει στη διαδικασία της απευθείας ανάθεσης για εργασίες τοποθέτησης του συνθετικού χλοοτάπητα για τις ανάγκες του γηπέδου ποδοσφαίρου 5×5 Κάτω – Τρίτους.
Παρακαλούμε να μας αποστείλετε σχετική οικονομική προσφορά για την ανωτέρω προμήθεια μέχρι τις 10:00 π.μ. τη Δευτέρα 06/06/2022, με υπογραφή και σφραγίδα της επωνυμίας σας.
Αναλυτικά: