Ορκίστηκαν τα νέα μέλη του Τοπικού Συμβουλίου της Κοινότητας Πλωμαρίου
![](https://www.mytilene.gr/wp-content/uploads/2023/03/ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ-ΝΕΩΝ-ΜΕΛΩΝ-ΠΛΩΜΑΡΙ-260x185.jpg)
Σήμερα Παρασκευή 17 Μαρτίου ορκίστηκαν στο Παλαιό Δημαρχείο τα νέα μέλη του Τοπικού Συμβουλίου της Κοινότητας Πλωμαρίου, Δέσποινα Αλεξάνδρου και Γιάννης Ναυπλιώτης, στις θέσεις των παραιτηθέντων μελών.
Η ορκωμοσία τελέστηκε παρουσία του Δημάρχου Μυτιλήνης, Στρατή Κύτελη, του Εντεταλμένου Συμβούλου της Δημοτικής Ενότητας Πλωμαρίου, Δημήτρη Βαρβαγιάννη και του νέου Προέδρου της Κοινότητας, Γιάννη Μιχαλέλλη, ο οποίος ανέλαβε και Πρόεδρος του Μιχαλέλειου Οίκου Ευγηρίας.