Συνάντηση του Δημάρχου Μυτιλήνης Παναγιώτη Χριστόφα με τον Αρχηγό ΓΕΣ, Αντιστράτηγο Γεώργιο Κωστίδη
![](https://www.mytilene.gr/wp-content/uploads/2024/02/ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ-ΜΕ-ΑΡΧΗΓΟ-ΓΕΣ_2-260x185.jpg)
Συνάντηση με τον νέο Αρχηγό του Γενικού Επιτελείου Στρατού, Αντιστράτηγο Γεώργιο Κωστίδη, πραγματοποίησε το πρωί της Τρίτης 13 Φεβρουαρίου ο Δήμαρχος Μυτιλήνης Παναγιώτης Χριστόφας, στο πλαίσιο επίσκεψης του πρώτου στο νησί της Λέσβου
Κατά τη συνάντησή τους ο Δήμαρχος και ο Αρχηγός αντάλλαξαν ευχές με αφορμή την πρόσφατη ανάληψη των νέων τους καθηκόντων.
Επιπλέον, ο κ. Χριστόφας, εκ μέρους των κατοίκων του Δήμου Μυτιλήνης, ευχαρίστησε τον Αρχηγό ΓΕΣ για τη διαχρονική προσφορά και υπηρεσία των Ενόπλων Δυνάμεων στον τόπο μας.