Δημόσια γνωστοποίηση για την πλήρωση μίας θέσης Ειδικού Συμβούλου του Δημάρχου Μυτιλήνης
![](https://www.mytilene.gr/wp-content/uploads/2020/10/mytilene-featured-image-new-260x185.png)
Ο Δήμαρχος Μυτιλήνης γνωστοποιεί την πλήρωση μίας θέσης Ειδικού Συμβούλου του Δημάρχου Μυτιλήνης, βάσει των διατάξεων του άρθρου 163 του Ν.3584/2007, κατηγορίας ΠΕ ή ΤΕ Πολιτικών Μηχανικών, για την παροχή συμβουλών και εξειδικευμένων απόψεων σε θέματα Πολεοδομίας, Πολεοδομικού Σχεδιασμού, Έκδοσης Οικοδομικών Αδειών, έλεγχο οικοδομικών αδειών, έλεγχο κατασκευών και αυθαιρέτων.
Αναλυτικά η Δημόσια Γνωστοποίηση